Історія закладу


У 80-тих роках XIX ст. в селі Гаврилівка була відкрита перша школа з одним класом. В ній навчали тільки читати, писати, рахувати та Богу молитися. Освітній заклад знаходився під опікою Луб'янської церкви. В 20-х роках XX ст. в селі Гаврилівка побудовано початкову (трикласну) школу, в якій навчалися діти до 1983 року. У 1983 році для дітей працівників Держплемптахозаводу «Поліський» та жителів села побудовано нову Гаврилівську середню школу Вишгородського району. Проектна потужність приміщень школи розрахована на 786 учнів. В перші роки після відкриття за шкільні парти сіло 994 учні. Заклад працював у дві зміни. Діяла вечірня школа. 

У ті роки швидкими темпами будувався птахокомплекс республіканського значення ППЗ "Поліський", житловий масив і Гаврилівська середня школа. На будівництво цього освітнього закладу були затрачені великі фінансові та людські ресурси, тому школа була відкрита за декілька місяців від початку будівництва. Такі темпи були характерними для того часу - швидко набирав потужності птахозавод, до Гаврилівки полинула хвиля кваліфікованих спеціалістів та робітників, і тому, відповідно, потрібно було швидко будувати школу, щоб задовольнити потреби населення.

Проектна потужність приміщень школи розрахована на 786 учнів. В перші роки після відкриття за шкільні парти сіло 994 учні. Заклад працював у дві зміни. Ще й діяла вечірня школа. Навчальні кабінети школи: фізичний, біологічний, хімічний, ДПЮ, 2 майстерні (деревообробна та металообробна), кабінет домоводства (з електроплитами та швейними електромашинами), лінгафонний та їдальня були облаштовані за останніми вимогами, все необхідне обладнання було придбане завдяки допомозі керівництву заводу в особі шанованої людини Бородая Віталія Петровича.

Уявіть собі, що у 80-ті роки у школі був сучасний комп'ютерний клас із 10-ма персональними комп'ютерами! Про такі часи залишається тільки згадувати. В ППЗ "Поліському" називали школу "майданчик №1" і ніколи не відмовляли у допомозі: чи то придбати обладнання, чи виконати ремонт, чи надати квартири працівникам школи.

Першим директором школи став Сокол Анатолій Миколайович (1983-1985рр.) Під його керівництвом школа начинялась меблями, шкільним приладдям, обладнувались кабінети, майстерні. Створювалась бібліотека. Незамінним помічником директора школи була Бузило Віра Федорівна - завуч школи.

З 1985 по 2006 роки педагогічний колектив школи очолювала Кисіль Людмила Савеліївна. Під її керівництвом педагогічний колектив зростав не лише чисельно (найбільша кількість учителів становила 57 чол.), зростала їх педагогічна майстерність, фаховий рівень.

1983 рік - Гаврилівська середня школа Вишгородського району Київської області.
У 1998 році школу переіменовано на Гаврилівську середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Вишгородського району. З 2004 по 2018 роки школа мала назву Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Якщо школа починала працювати з 9 класів-комплектів, то найбільша кількість була - 31 клас, а найбільша кількість учнів - 995.

2004 рік - Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородського району Київської області.

З 2007 по 2022  рік директором школи була Марченко Віра Дмитрівна.

У 2017 році школа була нагороджена золотою медаллю у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

2019 рік - Комунальний заклад "Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" №8 Бучанської міської ради Київської області.

За 40-річне існування школи в її стінах працювали понад 100 педагогічних та технічних працівників.

З 2022 року директором закладу освіти є Катан Святослав Анатолійович

На даний час у школі є два сучасні комп'ютерні класи, завдяки німецьким меценатам обладнані сучасними меблями та комп'ютерною технікою 5 класних кімнат.

Великим досягненням для навчального закладу є клас безпеки (поки що єдиний на всю Бучанську громаду), який відкрили у грудні 2023 року, наповнений усіма необхідними матеріалами та наочністю.

З метою безпеки здобувачів освіти, під час повітряних тривог, у школі облаштовано бомбосховище. Для комфортного перебування в якому для учнів є всі умови: окремі приміщення для класів, кабінет медичної сестри, біотуалети, теплі ковдри, стіни в коридорах та кімнатах бомбосховища розмальовані малюнками та картинами.

У квітні 2024 року завершилися ремонтні роботи у харчоблоці та їдальні нашої школи. Ремонт був необхідний для покращення умов харчування наших учнів та створення комфортних умов для учнів.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати